3 narzędzia, które pomogą Ci zbudować konwertujący landing page

3 min. czytania
8

thrive content builderJeśli prowadzisz biznes w Internecie, to wiesz, że bez zbierania listy adresowej i tworzenia stron lądowania nie da się zarabiać albo jest to trudne.

Wiele osób zleca strony sprzedażowe i wydaje pieniądze na design i inne niepotrzebne elementy. Okazuje się, że genialny i zoptymalizowany landing page można zrobić w godzinę lub mniej.

Wiesz co jest najlepsze? Kupujesz narzędzia za kilkaset złotych i masz spokój na zawsze. Robisz sam stronę lądowania i korzystasz z gotowych szablonów. Wystarczy wpisać tekst i ustawić elementy w wizualnym edytorze. To naprawdę proste.

Jeśli potrzebujesz stron sprzedażowych lub zbierasz listę adresową, to zobacz 3 genialne narzędzia, z których korzystam na codzień. Te narzędzia są tak dobre, że nie wyobrażam sobie bez nich pracy.

OptimizePress 2.0

responsive-12To jeden z najpopularniejszych kreatorów w Internecie. Dostępny na WordPressa. Prosty w obsłudze i ubrany w świetne funkcje marketingowe.

Możesz wybrać jeden z kilkudziesięciu dostępnych szablonów sprzedażowych lub za kilka dolarów dokupić kolejne.

Szablony są zoptymalizowane i jedyne co wystarczy zrobić, to wstawić swój tekst i pozmienać elementy według własnych potrzeb.

Z OptimizePress 2.0 zrobisz m.in.:

 • strony opt-in (do zbierania listy adresowej),
 • strony sprzedażowe,
 • video landing page,
 • strony typu membership.

Optimize Press 2.0 zintegrujesz z dowolnym autoresponderem.

Przeczytaj pełną recenzję >>

Instabuilder 2.0

001To genialny plugin ‘wszystko w jednym’ do tworzenia landing page na WordPressie. Korzystasz z kilkudziesięciu dostępnych szablonów, które edytujesz w dopracowanym edytorze.

Za pomocą tej wtyczki zrobisz tunele sprzedażowe, testy A/B i wstawisz na stronę takie elementy jak exit pop up. 

Wszystko za pomocą kilku kliknięć.

Zobacz więcej >>

Thrive Content Builder

tt

To najnowszy z trzech polecanych edytorów landing page. Świeży i dopracowany.

Jeśli porównasz wszystkie edytory, to zauważysz, że design i szablony tego buildera są jeszcze bardziej dopracowane od innych. Dzięki temu zrobisz świetnie wyglądające i zoptymalizowane strony.

Wybierasz i edytujesz jeden z 122 dostępnych szablonów lub robisz od początku swój własny na białym i korzystasz z gotowych elementów.

Zobacz możliwości Thrive Content Builder >>

Napisz w komentarzu czy korzystasz z tych narzędzi i które preferujesz.

 1. Z tych narzędzi wręcz należy korzystać. Pomagają zaoszczędzić czas i są pomocne osobom, które nie czują się silne w kwestiach technicznych. Dzięki!

 2. Wszystko ok, ale ile to kosztuje… Niestety nie korzystam z tych narzędzi, choć byłoby warto.
  Mam blog darmowy, na którym chciałabym w końcu zacząć zarabiać, ale nie bardzo wiem jak się do tego zabrać bez … kosztów. Wiem, to może niektórym wydać się… durne, ale dla mnie to dość ważne. Kiedyś na tym blogu sprzedawałam (umowa z jakąś firmą) książki, pisałam recenzje, ale… nie sprzedałam ani jednej książki – choć recenzje były czytane chętnie.
  Doradźcie coś proszę, może tutaj znajdę osobę, które miała podobny problem, wyszła z tego i podzieliłaby się swoim doświadczeniem 🙂

 3. Narzędzia na pewno przydatne dla kogoś kto planuje postawienie większej ilości takich stron. Jednak dla jednej czy dwóch moim zdaniem nie maję sensu. Szablony wyglądają naprawdę profesjonalnie. Ja do zbierania listy adresowej wykorzystuje skrypt PopUp Domination

 4. z tym gwizdkiem od czajnika to niezłe, lecz niekiedy poważna treść koliduje z niepoważnym nagłówkiem. Dziwi mnie fakt że ludzie głównie emocjami się posługują. To chyba z czasów prehistorycznych … ciekawość, strach, zainteresowanie czymś nietypowym… Media to wiedzą i skutecznie to wykorzystują w marketingu. 😉 Soją drogą narzędzia niezbędne.

 5. Teraz widzę że jest meeega dużo możliwości na tworzenie stron. Pamiętam jeszcze za czasów młodości, jak pisałem blogi na onecie… 🙂 Ale to trochę inny poziom “tworzenia”. Super wpis, bardzo się przyda początkującym!

 6. Wolę już zapłacić komuś, żeby zrobić całą stronę niż samemu się w to bawić, ale to wynika z braku czasu niestety. Jeśli ktoś potrafi sam robić takie rzeczy to te wskazówki na pewno się przydadzą. Zapiszę sobie, może kiedyś uda mi się samemu nauczyć

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

CommentLuv badge