Inspirująca reklama firmy marketingowej

Kategoria Copywriting Autor

Kilka dni temu znalazłem krótki filmik, który reklamował pewną firmę marketingową. Reklama bardzo mi się spodobała, dlatego uznałem, że musicie ją zobaczyć. Filmik trwa zaledwie 2 minuty, ale jego przekaz pozostaje w pamięci na znacznie dłużej.

Klip reklamuje angielską firmę purplefeather.co.uk. Specjaliści z tej firmy wpadli na genialny pomysł reklamy swoich usług. Zobacz, jak działa potęga słów.

reklama

httpv://www.youtube.com/watch?v=CoUyl6McNEQ

Zmiana tylko jednego słowa w tekście może znacznie poprawić jego konwersję. Zajrzyj na listę 30 najpotężniejszych słów w copywritingu.

 Potrzebujesz oferty sprzedażowej lub tekstów? Skontaktuj się ze mną teraz.

18 Komentarze(y)

  • Przede wszystkim pokazali swoją kreatywność.

   Reklamują się jako specjaliści od copywritingu/marketingu internetowego.

   Moim zdaniem chodziło o przekaz, że ich sposób pisania tekstów, używania słów, przedstawienia produktu/usługi inaczej, przyniesie wymierne korzyści finansowe.

 1. Właśnie głównie na tym opiera się marketing internetowy, poruszające historie bardzo dobrze wpływają na firmy, które z pewnością będą mogli wynająć taką firmę. Warto moim zdaniem uczyć się od doświadczonych osób – które prowadzą o tym sensowne blogi.

 2. Bardzo ciekawa reklama. “To samo, ale innymi słowami” i nagle zaczyna działać.
  Kojarzy mi się to z inną reklamą, ale społeczną. Chodziło o aukcje charytatywną prowadzoną przez Fundację “Rak’n’roll” gdzie na wielkim banerze widniało: “Zbieramy na cycki, dragi i nowe fryzury”. Pod tym hasłem wyjaśnione zostało, że chodzi o wsparcie dla kobiet chorych na raka. Niby się o tym mówiło już wiele razy, ale nigdy nie docierało, czasami potrzeby jest pewnego rodzaju szok.

 3. Istna magia słów 🙂 To właśnie powinna być główna broń copywriterów. Dotarcie z przesłaniem prostymi słowami, wzbudzając przy tym emocje 🙂

 4. Moc słów wielka i bardzo przekonująca w tej reklamówce. Nie przekonali mnie do zakupu ich usług, ale pokazali, jak wiele muszę się jeszcze nauczyć…
  Wiele czasu jeszcze upłynie zanim siła słowa w moim wydaniu nabierze podobnych realnych kształtów, oby tylko nie dopadło wypalenie zawodowe 😉

 5. Reklama faktycznie bardzo dobra, pomińmy już sam sposób zareklamowania copywritingu, który oczywiście niezwykle kreatywny. jJa osobiście bardziej doceniłam fakt, iż mimo braku jakiejsc konkretnej akcji całosć 2 min, filmu była na tyle fascynująca, że się go nie wyłączyłam.

 6. Fajna reklama, dodam ją do ulubionych filmików. Lubie to!
  Zapraszam wszystkich właścicieli działalności gospodarczych do [url=http://e-wizytowka.pl]reklamy firmy[/url] w internecie za pomocą nowego katalogu firm.

 7. Już kiedyś widziałem ten film. Jest bardzo inspirujący i pokazuje jak dużą moc ma copywriting. Słowa odpowiednio dobrane do Siebie mają ogromną moc.

 8. Rzeczywiście zapada w pamięć. Nie chodzi przecież o to, czy ten napis zadziałał na przechodniów czy nie. Przecież to jest wyreżyserowane. Chodzi o to, jakie na nas, widzach, wywoła wrażenie. Przecież to my mamy ją zapamiętać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

CommentLuv badge