Inspirująca reklama firmy marketingowej

1 min. czytania
18

Kilka dni temu znalazłem krótki filmik, który reklamował pewną firmę marketingową. Reklama bardzo mi się spodobała, dlatego uznałem, że musicie ją zobaczyć. Filmik trwa zaledwie 2 minuty, ale jego przekaz pozostaje w pamięci na znacznie dłużej.

Klip reklamuje angielską firmę purplefeather.co.uk. Specjaliści z tej firmy wpadli na genialny pomysł reklamy swoich usług. Zobacz, jak działa potęga słów.

reklama

httpv://www.youtube.com/watch?v=CoUyl6McNEQ

Zmiana tylko jednego słowa w tekście może znacznie poprawić jego konwersję. Zajrzyj na listę 30 najpotężniejszych słów w copywritingu.

 Potrzebujesz oferty sprzedażowej lub tekstów? Skontaktuj się ze mną teraz.

  • Przede wszystkim pokazali swoją kreatywność.

   Reklamują się jako specjaliści od copywritingu/marketingu internetowego.

   Moim zdaniem chodziło o przekaz, że ich sposób pisania tekstów, używania słów, przedstawienia produktu/usługi inaczej, przyniesie wymierne korzyści finansowe.

 1. Właśnie głównie na tym opiera się marketing internetowy, poruszające historie bardzo dobrze wpływają na firmy, które z pewnością będą mogli wynająć taką firmę. Warto moim zdaniem uczyć się od doświadczonych osób – które prowadzą o tym sensowne blogi.

 2. Bardzo ciekawa reklama. “To samo, ale innymi słowami” i nagle zaczyna działać.
  Kojarzy mi się to z inną reklamą, ale społeczną. Chodziło o aukcje charytatywną prowadzoną przez Fundację “Rak’n’roll” gdzie na wielkim banerze widniało: “Zbieramy na cycki, dragi i nowe fryzury”. Pod tym hasłem wyjaśnione zostało, że chodzi o wsparcie dla kobiet chorych na raka. Niby się o tym mówiło już wiele razy, ale nigdy nie docierało, czasami potrzeby jest pewnego rodzaju szok.

 3. Istna magia słów 🙂 To właśnie powinna być główna broń copywriterów. Dotarcie z przesłaniem prostymi słowami, wzbudzając przy tym emocje 🙂

 4. Moc słów wielka i bardzo przekonująca w tej reklamówce. Nie przekonali mnie do zakupu ich usług, ale pokazali, jak wiele muszę się jeszcze nauczyć…
  Wiele czasu jeszcze upłynie zanim siła słowa w moim wydaniu nabierze podobnych realnych kształtów, oby tylko nie dopadło wypalenie zawodowe 😉

 5. Reklama faktycznie bardzo dobra, pomińmy już sam sposób zareklamowania copywritingu, który oczywiście niezwykle kreatywny. jJa osobiście bardziej doceniłam fakt, iż mimo braku jakiejsc konkretnej akcji całosć 2 min, filmu była na tyle fascynująca, że się go nie wyłączyłam.

 6. Fajna reklama, dodam ją do ulubionych filmików. Lubie to!
  Zapraszam wszystkich właścicieli działalności gospodarczych do [url=http://e-wizytowka.pl]reklamy firmy[/url] w internecie za pomocą nowego katalogu firm.

 7. Już kiedyś widziałem ten film. Jest bardzo inspirujący i pokazuje jak dużą moc ma copywriting. Słowa odpowiednio dobrane do Siebie mają ogromną moc.

 8. Rzeczywiście zapada w pamięć. Nie chodzi przecież o to, czy ten napis zadziałał na przechodniów czy nie. Przecież to jest wyreżyserowane. Chodzi o to, jakie na nas, widzach, wywoła wrażenie. Przecież to my mamy ją zapamiętać 🙂

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

CommentLuv badge